Режими роботи графічних редакторів


Режими Графичних Редакторів визначають можливі дії художника, і навіть команди, які художник може віддавати редактору у цьому режимі.

1. Режим роботи та на малюнку (малювання). У цьому вся режимі робочому полі перебуває зображення інструмента. Художник завдає малюнок, редагує його, маніпулює його фрагментами.

2. Режим вибору і настрою інструмента.Курсор-указатель перебуває у полі екрана з зображеннями інструментів (меню інструментів). З іншого боку, з допомогою меню можна налаштувати інструмент визначений тип і ширину лінії, орнаментзакраски.

3. Режим вибору робочих квітів.Курсор перебуває у полі екрана із зображенням колірної палітри. У цьому вся режимі можна встановити колір фону, колір малюнка. Деякі Графічні редактори дають можливість користувачеві змінювати палітру.

4. Режим роботи з зовнішніми пристроями. У цьому вся режимі можна ви-полнять команди записи малюнка на диск, зчитування малюнка з диска, виведення малюнка на печатку. Графічні редактори на професійних ПК можуть працювати з сканером, використовуючи її введення зображення з репродукцій. Обробку графічної інформації виходу сканера виробляють програмиPhotoShop,PhtoWorks,PhotoPlus. Вони перетворять інформацію в графічні файли формату jpg,gif. З використанням графічного редактораPhotoShop при скануванні графічних зображень, необхідно включити сканер і вкласти у нього малюнок, фотографію тощо., запуститиPhotoShop ,взяти в менюФайл пункт Одержати,TWAIN_32. Буде запущено сканер. У режиміPreview треба зробити сканування з низьким дозволом і вибрати з допомогою встановлення рамки область сканування, потім у режиміScan зробити сканування обраної області з високим розрізненням (>=300dpi). Після цього закривають програму управління сканером, і зображення зчитується програмоюPhotoShop. Потім вказане зображення обробляють вPhotoShop ,наприклад, встановлюють розмір зображення напикселях, змінюють яскравість, контрастність, усувають дрібні дефекти зображення, те щоб отримати бажане якість зображення. Після цього зберігають на диску як файла з розширенням jpg, що він мав найменший величину і обіймав менше місця. Для обробки текстовій інформації, її розпізнавання і перетворення їх у текстовий файл користуються програмоюFineReader. Отриманий у програмі текст копіюють в буфер обміну і далі зберігають в редакторі Word як doc файла.

Комментариев нет:

Отправить комментарий